Penzion Lucie, Krkonoše

Turistická oblast: Krkonoše
Kraj: Královéhradecký kraj
Okres: Trutnov
Obec: Velká Úpa, Pec pod Sněžkou
Kontakt Romana Ryzakova
Telefon: 774888942
E-mail: romanaryzakova@email.cz
Kontaktní formulář
Typ ubytování: Penzion
Provoz: Celoroční
Letní sezona: 01.04-28.11
Zimní sezona: 30.11-31.03
Cena: 250,- Kč (osoba/noc)
Maximum osob: 20

Informace o ubytování

Nabízíme ubytování pro skupiny lidí. Ubytování v pěti pokojích kapacita do 20 osob, ke každému pokoji náleží sociální zařízení. V přízemí se nachází společenská místnost s krbovými kamny, bar, vybavená kuchyně a lyžárna.

Vybavení objektu : Velká lednička, mrazák, myčka nádobí, mikrovlná trouba , sporák, trouba, rychlovarná konvice, výčep s chlazením, televize.

Dále je pro pobyt s dětmi také vše připraveno.

Velká Úpa, Pec pod Sněžkou - Výlety do okolí

Hora Sněžka - na Sněžku vede několik turistických, běžeckých i cyklistických tras. Nejčastějším výchozím bodem je Pec pod Sněžkou, kde je také nástupní stanice sedačkové lanovky (s přestupní stanicí na Růžové hoře). Z vrcholu Sněžky se pak můžete vydat na kratší túry, sejít zpět do Pece pod Sněžkou nebo do Špindlerova Mlýna.

Obří Důl - údolí ledovcového původu s morénami, kary (Úpská jáma, Velká a Malá Studniční jáma), roklemi, vodopády, lavinovými svahy a lučními enklávami, vzácnými květinami a hmyzem. Zvláště biologicky cenné území je Krakonošova zahrádka.

Důlní dílo Kovárna - tajemná jeskyně v Obřím dole Vás zavede do podzemí hory Sněžky - 250 m důlních prostor, kde si lze prohlédnout funkční repliky historických důlních zařízení a na vlastní kůži si vyzkoušet práci středověkých havířů.

Luční bouda - výlet na největší a nejstarší horskou boudu na hřebeni Krkonoš, v zimě na běžkách, v létě pěšky. Luční bouda má více než 300-letou historii. Nachází se na jednom z nejvzácnějších míst Krkonošského národního parku.

Malá Úpa - romantická a tichá osada s horským dřevěným kostelíkem, kde si budete připadat jako na konci světa.

Janské Lázně - nabízí úchvatnou polohu na úpatí Černé hory. Dopřejte si zdejší koupele a masáže. Je tu také koupaliště a lanové centrum. V zimě tu najdete kvalitní lyžařský areál a běžecké tratě. V létě zase využívají turisté kabinkovou lanovku na Černou horu s rozhlednou nebo pěší a cykloturistické trasy.

Rozhledna na Hnědém vrchu - nejvyšší rozhledna v Krkonoších, měří téměř 31 metrů. Až k rozhledně vede lanovka od Pece pod Sněžkou. Z rozhledny je nádherně viditelné panorama hlavního krkonošského hřebene.

Penzion Penzion Lucie - Vybavení

Koupelna Kuchyňka Krb
Domácí zvíře Parkování u objektu Bazén
Koupání v okolí Sauna Historické památky
Zahrada Lyžařský vlek Cykloturistika
Půjčování kol Jízdárna Les
Houbaření Dětské hřiště Kouření v objektu
Obchod v blízkosti Restaurace v blízkosti Společenská místnost
Televize Internet Náročnější sporty

Kontaktovat majitele - Penzion Lucie

Vaše jméno a příjmení *
Vaš e-mail *
Text *
      * označené položky jsou povinné