Chalupa Medlinka, Krkonoše

Turistická oblast: Krkonoše
Kraj: Královéhradecký kraj
Okres: Jíčín
Obec: Hřídelec
Kontakt Aleš Rulc
Telefon: 777799122
E-mail: ales.rulc@tiscali.cz
Kontaktní formulář
Typ ubytování: Chalupa
Provoz: Celoroční
Letní sezona: 20.06.-20.09.
Zimní sezona: 01.12.-31.03
Maximum osob: 10

Informace o ubytování

Chalupa Medlinka je situována v podkrkonoší v obci Hřídelec mezi lázeňským městem Lázně Bělohrad a Novou Pakou, je to klidné místo s výhledem na obec a krajinu pro milovníky turistiky, cyklistiky, houbaření, rybaření, lyžování, čtení relaxu, a jiných aktivit. V těsné blízkosti je přírodní památka Hřídelecká hůra lokalita s vzácnými nerosty, bohaté naleziště minerálů, např. amfibolu, dolomitu, kalcitu, olivínu, aragonitu. Chalupa je upravena do selského stylu se starožitným nábytkem z 20let, Na zahradě pro Vás připravujeme (dětské hřiště s pískovištěm, houpačkami a prolézačkami, bazén), možnost grilování přímo na terase nebo opékání na venkovním ohništi. Venku do budoucna plánujeme Saunu a finský sud kde se za chladných dní budete moci prohřát se sklenkou něčeho dobrého a zároveň pogrilovat :-)

Hřídelec - Výlety do okolí

Výlety na hrady a zámky v okolí zřícenina hradu Kumburk, Pecka, dále hrad Kost, Trosky, Humprecht, Prachovské skály, zámek Hrubá skála, Hrubý Rohozec, Valdštejn a mnoho dalších v dojezdové vzdálenosti do cca 30 minut, muzeum v Jičíně, zámek, galerie, Valdštejnská lodžie, Valdická brána, Rumcajsova světnička, aquacentrum, nákupy, vyhlídkové lety na letišti - cca 6 km

Možnosti turistických a cykloturistických tras.

zábava: Jičín město pohádky(září), středověká krčma Dětenice, ZOO Dvůr Králové nad Labem, Zoo Liberec, Klenotnice drahých kamenů - Nová Paka.

Možnosti koupání: vodní nádrž Jahodnice, přehrada Les Království, rybník Lužany - Marešák, Lázně Bělohrad - rybník Pardoubek, koupaliště Šárovcova Lhota, koupaliště Mlázovice, rybník Fařina - Nová Paka, koupaliště Konecchlumí, rybník Hlíza, koupaliště Pecka, koupaliště Podhorní Újezd, koupaliště Lukavec u Hořic, Dvorecký rybník, koupaliště Třtěnice, koupaliště Bílsko u Hořic.

Blízká lyžařská střediska: Máchovka, Karas - Mezihoří, Pecka.

Chalupa Chalupa Medlinka - Vybavení

Koupelna Kuchyňka Krb
Domácí zvíře Parkování u objektu Bazén
Koupání v okolí Sauna Historické památky
Zahrada Lyžařský vlek Cykloturistika
Půjčování kol Jízdárna Les
Houbaření Dětské hřiště Kouření v objektu
Obchod v blízkosti Restaurace v blízkosti Společenská místnost
Televize Internet Náročnější sporty

Kontaktovat majitele - Chalupa Medlinka

Vaše jméno a příjmení *
Vaš e-mail *
Text *
      * označené položky jsou povinné