Roubenka Adélka, Jizerské hory

Turistická oblast: Jizerské hory
Kraj: Liberecký kraj
Okres: Jablonec nad Nisou
Obec: Velké Hamry
Kontakt Libor Šourek
Telefon: +420 728 707 725
E-mail: tylinka.sourek@seznam.cz
Kontaktní formulář
Typ ubytování: Jiné
Provoz: Celoroční
Maximum osob: 7
Webové stránky: www.chalupa-roubenka.cz

Informace o ubytování

Roubenka 'Adélka' slouží pro odpočinek až sedmi návštěvníkům.
Dovnitř se vchází chodbičkou na přezutí a odložení lyží do držáků. Za chodbičkou se nachází obytná společenská místnost s kuchyní pro 7 osob. Ve společenské místnosti je televize se satelitem, šatní skříň, dřevěná rohová lavice, selské židle... V Kuchyni najdete všechno potřebné vybavení včetně lednice s mrazákem, myčky nádobí, kuchyňského dřezu, elektrického sporáku se sklokeramickou deskou a el. troubou, automatické pračky, mikrovlnky, kávovaru, varné konvice... V přízemí se ještě nachází koupelna s hydromasážním boxem s rádiem a CD přehrávačem, WC a umyvadlo.

Po dřevěných schodech vystoupáte do prvního patra, kde je další malá společenská místnost se sedačkou a stolečkem (zde je možnost přistýlky). Vedle se nachází druhá koupelna s vířivou vanou a umyvadlem. Vedle této koupelny je další WC. V pravé části prvního patra jsou dva pokoje pro čtyři až šest osob. V pokojích jsou dřevěné stylové postele s nočními stolky. Po dohodě s majitelem lze z druhého patro vystoupat až na rozhledničku, kterou lze v noci rozsvítit, pokochat se krajinou a rozhlédnout se do kraje. Veškeré vybavení je v dřevěném stylovém provedení.

Velké Hamry - Výlety do okolí

Roubenka 'Adélka' s rozhledničkou 'Liborka' byly postaveny v letech 2006 až 2008 na základech a kamenné podezdívce bývalé hospodářské stodoly z roku kolem 1900, která přináležela k chalupě 'Týlinka'.

Roubenka 'Adélka' s rozhledničkou 'Liborka' slouží návštěvníkům, kteří chtějí odpočívat a nabírat nové síly. Objekt se nachází na rozhraní Jizerských hor, Krkonoš a Českého ráje a tyto překrásné partie naší země lze po dohodě s majitelem zhlédnout z této rozhledničky, z výšky 691,885 m n. m. Návštěvníkům, kterým bude přát počasí, se naskytne i pohled na nejvyšší horu naší země - Sněžku. Poblíž se nachází kopec Muchov, kde podle pověsti sídlí duch Jizerských hor Muhu a na jehož počest se zde koná každoroční extrémní závod družstev i jednotlivců Muchovman.

Jiné Roubenka Adélka - Vybavení

Koupelna Kuchyňka Krb
Domácí zvíře Parkování u objektu Bazén
Koupání v okolí Sauna Historické památky
Zahrada Lyžařský vlek Cykloturistika
Půjčování kol Jízdárna Les
Houbaření Dětské hřiště Kouření v objektu
Obchod v blízkosti Restaurace v blízkosti Společenská místnost
Televize Internet Náročnější sporty

Kontaktovat majitele - Roubenka Adélka

Vaše jméno a příjmení *
Vaš e-mail *
Text *
      * označené položky jsou povinné