HOTEL SKÁLA, Český ráj

Turistická oblast: Český ráj
Kraj: Liberecký kraj
Okres: Jablonec nad Nisou
Obec: MALÁ SKÁLA
Kontakt Viktor Březina
Telefon: +420776778377
E-mail: hotel@hotelskala.cz
Kontaktní formulář
Typ ubytování: Hotel
Provoz: Letní
Letní sezona: 01.04. - 31.10.
Cena: od 450,- Kč (osoba/noc)
Webové stránky: www.hotelskala.cz
Mapa: zobrazit na mapě

Informace o ubytování

Náš rodinný Hotel Skála najdete v obci Malá Skála, která je „Perlou“ Českého ráje a je vzdálena od Prahy cca. 90 km (45 min. autem), máme zde vlastní parkoviště s možností zajištění vašeho vozu. Náš hotel má velmi dobrou dostupnost autem, autobusem i vlakem, jak pro Váš pohodlný příjezd, tak i pro podnikání výletů do okolí.
Kapacita hotelu je 82 lůžek v příjemných apartmánech, jednolůžkových, dvoulůžkových a více-lůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou plně vybaveny, vč.TV, mají samostatnou koupelnu se sprchovým koutem a WC. Některé z pokojů mají svůj balkon s vyhlídkou na překrásnou scenérii Suchých skal a ostatní pohled na romantický hrad Frýdštejn, řeku Jizeru a dominantu Malé Skály největší skalní hrad v ČR Pantheon.
Dlouholeté zkušenosti s pořádáním nejrůznějších společenských a firemních akcí nás opravňují se řadit k těm kdož v tomto směru zajišťují opravdu profesionální servis. Pro nejrůznější akce nabízíme prostory restaurace, dva oddělené salonky, zastřešenou terasu na grilování či její využití při „coffebreacích“. V rámci těchto akcí nabízíme zajištění společenského programu a řízených vinařských degustací. Velmi rádi Vám zpracujeme akci tzv. na míru dle Vašich požadavků a finančních možností.

MALÁ SKÁLA - Výlety do okolí

Malá Skála je dlouhodobě označována za „PERLU“ Českého ráje. Ze všech stran jí obklopují zámky, hradů, překrásné přírodní scenérie, protéká zde řeka Jizera a je zde spousta dobře značených turistických tras a cyklotras. Naši klienti se k nám vrací nadšeni a plni očekávání již po několikáté a stále si odvážejí nové a nové zážitky. Zkrátka jedna návštěva Malé Skály Vám na objevení jejich krás rozhodně stačit nebude.

Hotel HOTEL SKÁLA - Vybavení

Koupelna Kuchyňka Krb
Domácí zvíře Parkování u objektu Bazén
Koupání v okolí Sauna Historické památky
Zahrada Lyžařský vlek Cykloturistika
Půjčování kol Jízdárna Les
Houbaření Dětské hřiště Kouření v objektu
Obchod v blízkosti Restaurace v blízkosti Společenská místnost
Televize Internet Náročnější sporty

Kontaktovat majitele - HOTEL SKÁLA

Vaše jméno a příjmení *
Vaš e-mail *
Text *
      * označené položky jsou povinné