autokemp-ubytovna SK Mšeno, České středohoří

Turistická oblast: České středohoří
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Mělník
Obec: Mšeno - Kokořínsko
Kontakt Luboš Nechyba
Telefon: 607846752
E-mail: skmseno@seznam.cz
Kontaktní formulář
Typ ubytování: Ubytovna
Provoz: Celoroční
Cena: od 130.-,- Kč (osoba/noc)
Maximum osob: 52

Informace o ubytování

Ubytovna a autokemp SK Mšeno se nachází v areálu sportovního stadionu na kraji městečka Mšeno u chráněné krajinné oblasti Kokořínsko. Pro ubytování se nabízí ubytovna s 34 lůžky a autokemp s obytnými karavany. Areál je vhodný pro školy v přírodě, školní výlety, sportovní soustředění, ale i pro skupiny turistů, cykloturisty či rodinnou dovolenou s dětmi. Součástí areálu je restaurace, kde je mj. možné uspořádat různé firemní, rodinné a společenské akce. Stadion nabízí mnoho možností sportovního vyžití
Ubytovna SK Mšeno 28 lůžek (+ 3 přistýlky) v 7 pokojích a 2 apartmánech. Pokoje se nachází v hlavním vchodě ubytovny a jsou základně vybaveny. Sociální zařízení je společné (2x WC, 3x sprchový kout, 4x umyvadlo s teplou vodou) a na chodbě je k dispozici lednice, rychlovarná konvice a mikrovlnná trouba. Apartmány 2 pokoje 6 lůžek mají samostatný vchod a vlastní sociální zařízení (sprcha, WC, umyvadlo). Dále jsou vybaveny lednicí, rychlovarnou konvicí, radiobudíkem a televizí. Na společné chodbě je mikrovlnka.
Další možnost ubytování je v autokempu ve vlastním zařízení a v pěti stálých karavanech s celkovou kapacitou 17 až 19 lůžek. Karavany jsou vybaveny lednicí, plynovým sporákem a jsou napojeny na el. energii s možností přitápění. Sociální zařízení je společné s autokempem (vzdálenost 50 m).
Součástí sportovního areálu SK Mšeno je restaurace s kapacitou 48 míst k sezení, dalších 35 míst poskytuje salonek s krbem. V létě je v provozu venkovní terasa s dalšími 40 místy. V restauraci je televize napojená na satelitní UPC direkt a DVD a VHS přehrávač. Prostory restaurace a salónku se dají využít i jako školící a společenská místnost, hodí se pro svatební hostiny, různé firemní a rodinné oslavy, přátelská setkání, školní srazy apod. Provozní doba restaurace: v měsících duben, květen, září a říjen vždy o víkendech; od červa a v létě denně.

Mšeno - Kokořínsko - Výlety do okolí

Ubytovna a autokemp Mšeno je členem celonárodního projektu Cyklisté vítáni a poskytuje cyklistům nadstandardní služby. Je zde k dispozici uzamykatelná úschovna kol, nářadí pro běžné opravy kol, možnost usušení oblečení a výstroje, možnost umytí kola, nabídka energeticky vydatných snídaní s minimem tuků apod.
Sportovní areál s ubytovnou a autokempem SK Mšeno je situován na okraji obce Mšeno u chráněné krajinné oblasti Kokořínsko a nabízí mnoho možností sportovního vyžití. Okolí je bohaté na přírodní a kulturní zajímavosti, pěší trasy a cyklotrasy.

•koupaliště Mšeno
•hrady - Kokořín, Bezděz, Houska, Zvířetice
•Muzeum kočárků Mělník
•Škoda auto muzeum Mladá Boleslav
•přírodní rezervace Kokořínský důl - kaňonovité údolí s Máchovou stezkou
•jeskyně Klemperka, Truskava a mnoho dalších
•rozhledna Vrátenská hora, Libovice
•muzeum motyče,zemědělství a rozhledna Hradišť v Kadlíně
•mělnické podzemí s unikátní středověkou studnou
•Máchovo jezero, Doksy
•hora Říp, Roudnice nad Labem - památné místo české mytologie a historieUbytovna autokemp-ubytovna SK Mšeno - Vybavení

Koupelna Kuchyňka Krb
Domácí zvíře Parkování u objektu Bazén
Koupání v okolí Sauna Historické památky
Zahrada Lyžařský vlek Cykloturistika
Půjčování kol Jízdárna Les
Houbaření Dětské hřiště Kouření v objektu
Obchod v blízkosti Restaurace v blízkosti Společenská místnost
Televize Internet Náročnější sporty

Kontaktovat majitele - autokemp-ubytovna SK Mšeno

Vaše jméno a příjmení *
Vaš e-mail *
Text *
      * označené položky jsou povinné